Winkelen in China wordt vaak geassocieerd met de site Taobao, want het is een van de grootste online veiling, die bijna alles heeft. Uiteraard zijn alle verkocht tegen zeer aantrekkelijke prijzen, maar er is een nadeel - de site is alleen in het Chinees. Om iets op het te kopen, is het noodzakelijk zich te wenden tot tussenpersonen, maar gelukkig had heel veel, het belangrijkste ding vermenigvuldigd - te kiezen voor zichzelf de meest gunstige voorwaarden.
taobao - dit is een zeer grote online winkel, die bijna alles, van elke stapel kleren en eindigend met zeldzame en collectible items heeft. Apparatuur en voertuigen, en thee producten voor het kantoor, niet eens de moeite waard vermelding, dan heb je zelfs meer dan je je kunt voorstellen vinden.
Op Taobao om een smartphone te kopen voor 300 roebel., Branded rugzak voor 200 roebel. en al dat soort dingen. Natuurlijk, je moet betalen voor de levering van diensten en tussenpersonen - om te kopen op Taobao noodzaak om een account hebben bij een lokale Chinese bank en onderhandelen met de verkoper ook in het Chinees. Bovendien, zonder de kennis van de Chinese je zelfs online niets vindt - zal willekeurig porren hiërogliefen, zonder te weten in welke categorie het is.
Dus, moeten we een mediator kiezen - hun tarieven zijn ongeveer hetzelfde, maar elk heeft zijn voor- en nadelen. Hier kijken we naar hen.
Taobaofocus.com
Website mediator in het Engels en Russisch, met een catalogus in het Russisch. Gewoon zeggen dat de map is lastig: er zijn categorieën van goederen in het Russisch, maar dan heb je nog steeds omgeleid naar Taobao in China, en over het product zal je niets te lezen, kijk maar naar foto's. Bovendien, door te klikken op de link op de banken kunt u naar een pagina met een paar sokken.
Zoals gebruikelijk kan de site van de kosten van uw bestelling berekenen op basis van de tarieven in overeenstemming met het gewicht. Aflevering in Rusland kan worden met behulp van EMS en China Luchtpost, DHL - alleen voor Oekraïne (en andere landen, maar Rusland is niet onder hen).
Luchtpost items zal gaan van 10 tot 40 werkdagen, en de levering zal 18 yuan kosten (98 roebel.) Voor de eerste 100 gram, en bij CNY 15 ($ 81.) Als het pakket is groot - op CNY 170,5 (930 roebel). per 1 kg.
Voor degenen die in een haast, kan EMS zending worden besteld bij 201,5 CNY (1098 RBL.) Per 500 gram. Bereikt 10-20 werkdagen.
Er zijn geen beperkingen op het bedrag van de bestelling, is er een controle van goederen - voordat u betaalt voor de verzending van uw goederen worden geïnspecteerd op schade en repack sfotkatsya in het magazijn, zodat het risico op het krijgen van beschadigde goederen hieronder. Drie dagen na het versturen van u een nummer te krijgen, en kan het pakket volgen.
Voor diensten die u betaalt 10% van de bestelling, en op geld en voor goederen en levering kan maken op vele manieren: PayPal, bankkaarten, Western Union, WebMoney, etc.
Vygodnokupi.rf
Deze tussenpersoon normaal catalogus: Hier is een vertaling (hoewel een beetje onhandig), de goederen te vinden eenvoudig, en u kunt zijn reactie lezen. Bovendien, de prijzen zijn in roebels, er zijn een heleboel van filters, kunt u de husky's of navigeer gebracht door middel van hen.
Levering hier kost ongeveer 1.181 roebel. 500 m via EMS en 1120 roebel. per 1 kg. door China Post.
De keuze van betalingswijzen ook gevarieerd:
De site organiseert regelmatig allerlei evenementen, bijvoorbeeld, nu U kunt een vergoeding van 10% van de orderwaarde, en 90% korting op de pakketten en diensten te ontvangen.
Zakaztovarov.net
Er is een lijst van goederen die in het Russisch, en opnieuw de verschrikkelijke vertalingen uit het Chinees, maar de deal is niet moeilijk.
Vergoeding voor diensten een beetje minder - 9% van de orderwaarde, maar niet minder dan 70 yuan.
Van de voordelen van een tussenpersoon - 50% korting voor de scheepvaart door EMS. Om je spullen te krijgen voor 10-20 dagen, hoeft u alleen 298 yuan, of 1.353 roebel te betalen. per 1 kg. Luchtpost geleverd met 215 yuan (976 roebel.) Voor 1 kg, maar wachten, natuurlijk, hebben meer.
Meer van deze agent geen commissie voor de controle en consolidatie van de orders, is er een Russische technische ondersteuning via telefoon, Skype, e-mail en VKontakte. Betaling via Privatbank of Moscomprivatbank, PrivatMoney of YANDEX geld, Qiwi, Sberbank van Rusland, Western Union. In "Mijn account" have-to-date wisselkoers.
Shopotam.ru
Deze agent niet alleen kan worden genoten van een volledige lijst van diensten, net als de anderen, maar de enige levering. Deze dienst heet Mail Forwarding, en de essentie ervan is dat je jezelf bestellen en betalen de aankoop in de online winkel, en dan stuur het naar het magazijn middel. Daar heb je je aankopen samen in één of meerdere pakketten en naar u verzonden. In uw persoonlijke account kunt u zien hoeveel dingen komen naar het magazijn, en combineer ze in uw eigen pakket.
Als u niet wilt dat zaparivatsya Self aankoop, intermediair en biedt een gemeenschappelijke set van diensten aan een standaard commissie van 10%. U kunt lezen over de diensten hierDetail over de levering hier.
Er is een Russischtalige klantenondersteuning, kunt u uw pakket te verzekeren - 2% van de waarde van de goederen, is er een van EMS, China Post, Light Luchtpost.
Probeer het, met een van de tussenpersonen is handiger en winstgevend te werk en kopen dingen op 2-3 keer goedkoper. Als je ervaring met Taobao om met verschillende tussenpersonen, kunt u ze delen in de commentaren.